OBCHODNÍ REJSTŘÍK
IČO: 25550357
DIČ: CZ25550357
Společnost vedena Krajským
soudem v Brně
oddíl C, vložka 32157

KONTAKTY
Meridea, s.r.o.
tel: +420 733 373 862
e-mail: meridea@meridea.cz

Vackova 90
612 00 Brno
Po – Čt 9:00 – 17:00
Pá 9:00 – 15:00592 61 Doubravník 138
po předchozí domluvě

Ing. Martina Truhlářová
daňový poradce č. 3467
tel: +420 603 290 465
e-mail: martina@meridea.cz

JUDr. Alena Truhlářová
právník
tel: +420 603 320 284
e-mail: atruhlarova@meridea.cz

PhDr. Jana Volfová
konzultant pro lidské zdroje
tel: +420 739 201 968
e-mail: jana@meridea.cz

Jarmila Finstrlová
asistentka
tel.:+420 734 848 787
e-mail: asistentka@meridea.cz

Veronika Almerová, DiS.
účetní
tel: +420 733 373 860
e-mail: veronika@meridea.cz

Bc. Michaela Jirečková, DiS.
mzdová účetní, personalistka
tel: +420 734 447 782
e-mail: michaela@meridea.cz

Ing. Nikola Krausová
účetní, asistent daňového poradce
tel.:+420 734 848 838
e-mail: nikola@meridea.cz

Ing. Eliška Tatarková
účetní
tel.:+420 739 201 966
e-mail: eliska@meridea.cz